Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który z pewnością pozyska dość duże grono potencjalnych nabywców dzięki przystępnej, dobrej cenie przy zachowaniu praktycznych oraz nowoczesnych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 zrobiono w technologii in-cell. Jest on w okresie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry dostają się wcięcia na system wysoki w stanie kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można dostrzec na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy doskonale wiemy iż piękne minimalistyczne wykonanie obecnych modelów telefonicznych miesza się zarówno na ich delikatność. Zatem nieodzownym czynnikiem jest wyposażenie się w podobni dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu ograniczymy ryzyko uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na największym poziomie.

Dedykowany i naturalny pokrowiec dla Noki 2.3 to niepowtarzalny z owoców z piękniejszej półki.
Nie tylko dobrze się prezentuje przez zastosowanie solidnych materiałów którym w niniejszym sukcesu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a i obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które sprawiają oko równolegle idą najważniejsze zalety tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon zbiera się w w odpowiednio wyprofilowanych szynach zbudowanych z mocnego materiału TPU. Stanowią one wkomponowane do stanu obudowy – jednocześnie przynoszą jej schronienie przed zarysowaniami i indywidualnymi uszkodzeniami.
Etui prawdopodobnie istnieć brane dodatkowo w postaci podstawki co jest bardzo użyteczne w czasie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to cudowne wyjście dla osób poszukujących profesjonalnej ochrony telefonu.

Sprowadzają się w działaniu sprawy i jakości iż standardowe zabezpieczenie okaże się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne prace natomiast tymże tymże zwiększone zagrożenie uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie odnajdzie się w takich możliwościach mając dla telefonu pancerną powłokę która nie da na pewne zniszczenie.
Podwójna konstrukcja stworzona z pewnego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz formalnego
i mocnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to niesamowita pomoc nie tylko przed zarysowaniami a również doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na całe zewnętrzne wyjścia sprawiają, że używanie z takiego pokrowca nie ma dość pomysłu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane obrazy we pomieszczeniu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym tymże telefon oddycha łatwo nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane toż taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która kłaść będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem ale często potrzaskaniem tak istotnego wyświetlacza bez jakiego nie możliwość czerpać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym niewyczuwalne dodatkowo w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments