Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

Ładowarka samochodowa Koszalin zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Niedalekie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Wolin

Simple Fast
Innowacyjne metody pojawiają się w niewiarygodnie szybkim tempie, zwykle w części samochodowej. Toczą się systemy bezpieczeństwa, dopasowuje się komfort jazdy. Towarzyszy nam również postęp sprzęty, który umożliwia w życiu codziennym kierowcom. Do walki wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w form bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony urządzone w standard ładowania QI dostosowane są do tego typu ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Wolin

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, który w punkcie podawania go do bazy przechwytują go skrzydłami i realizują ładowanie w określonej chwili. Sam zaczep korzysta z działalności akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Dużym plusem takiej metod jest wspomniany komfort użytkownika. Mając z ładowania indukcyjnego nie musimy denerwować się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wychodzącym z nagłego podpinania dania na światłach w toku miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do bazy i np. w opcji do produkcji ładować. W chwili tej niemal wszystek jest właścicielem smartfona. Sprzęt wykorzystywany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy wykonywania zwolnień z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te funkcji powodują ciągłą utratę energii baterii przez co smartfon wymaga istnieć na bieżąco ładowany. I tutaj mając pod opiekę oczekiwania kierowców i dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Wolin

Stabilność i szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest bezpieczne utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza mocowana jest w kratce środkowego nawiewu, przez co prosta jest w jakiejś chwili dla kierującego pojazdem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, że nie ma możliwości by w jakikolwiek sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w sukcesu gwałtownych manewrów za kierownicą. Innowacyjna metoda Quick Charge 3.0 zezwala na wydajniejszy i dużo szybszy proces ładowania telefonu aniżeli w standardowym sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o powierzchni od 4,5” do 6,5”. Pozwala dodatkowo na bliską książkę ze aparatem stanowiącym w bazie także jego obsługą jedną ręką. Ponadto istnieje możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Wolin

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera dodatkowe elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu podejmuje się w niezwykle precyzyjny i wygodny sposób. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- wszystkie elementy zostają połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Istnieje wtedy podejście bardzo intuicyjne dla wszystkich klientów. Indukcja stoi się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek stoi się centralną postacią- presja i przede każdym okres toż czynniki codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w obecnym sukcesie ładowarka indukcyjna są proszone nie tylko przez gadżeciarzy ale i dla każdego, kto lubi łatwe i ergonomiczne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Wolin

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments