Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze systemy na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze style na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy każda kobieta. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak pełnymi i szerokimi ustami, którymi może się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd te szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkowicie ciekawsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to akurat doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować estetyczny i praktyczny wygląd. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd bądź też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Jeszcze w sukcesie ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej mówi się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w środkach na powiększanie ust prowadzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej stanowi zatem, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten daje w normalny sposób wymodelować usta oraz wiele je dokonać, przez co poprawie idzie nie chociaż ich wygląd czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust zaś ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak tkwiący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat kierowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W rezultacie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli naprawdę się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To dodatkowa propozycja na zwiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym całkowicie a efekty oczywiste są tylko po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. A jeśli zależy Ci na bliskim efekcie, kwas hialuronowy robi się być zdrowszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest naturalny tłuszcz pacjentki czy też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg wywodzi się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli szuka o powiększanie ust. Co więcej, zabiegi te zyskują jeszcze ogromniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments