Masz firmę i szukasz dodatkowych zysków? Pomyśl o krótkoterminowych lokatach!

Toyota Bank Baborów

Prasóweczki

Jesteś firmę i poszukujesz dodatkowych zysków? Pomyśl o krótkoterminowych lokatach!

Zarządzasz firmę i dziwisz się, w jaki rodzaj pomnożyć zyski? Ciekawym rozwiązaniem mogą wykazać się lokaty krótkoterminowe. Zwróć uwagę przede wszystkim na depozyty overnight, dzięki którym pieniądze będą robić wtedy, skoro nie są potrzebne. Sprawdź, o co chodzi.

Toyota Bank Otmuchów

O prawidłowym zarządzaniu finansami przedstawia się wówczas, gdy przedsiębiorstwo zachowuje płynność finansową oraz pewnie ma z opcji pomnażania zysków. Lokaty ukazują się być pięknym rozwiązaniem, ale…. Często pojawia się problem z wypłatą środków przed okresem zapadalności. Gdy pojawia się wyjątkowa okazja na inwestycję, powinien przed czasem zlikwidować kilkumiesięczną lokatę, a co wewnątrz tym chodzi – stracić przygotowane do tej chwile odsetki. Rozwiązaniem mogą wykazać się depozyty overnight.Toyota Bank Otmuchów

zobacz również SerFin

Depozyty overnight – na czym więc polega?

Depozyty overnight to szczególne lokaty krótkoterminowe, które odbywają w nocy. Środki wpłacane po południu samego dnia wracają z powrotem na „wyjściowe” konto firmowe następnego dnia rano. A są już powiększone o wypracowane odsetki.

Tego modelu lokaty krótkoterminowe bazują na kwocie referencyjnej POLONIA. Określana jest na bazie średniego oprocentowania niezabezpieczonych depozytów międzybankowych, do zawarcia których powstaje każdego dnia codziennego do godziny 16:30. Wiedze o aktualnych stawkach publikowane są ok. godziny 17:00.
Przychód z inwestycji krótkoterminowych – ile wynosi?

Trudno jasno określić, jak dużo można zyskać na pozycjach krótkoterminowych. Ważna jednak prześledzić to na danym przykładzie.

Lokata Krótkoterminowa przydatna w ofercie Toyota Banku to depozyt overnight z oprocentowaniem na etapie stawki POLONIA pomnożonej przez 0,60. Im szerszy kapitał wyjściowy, tym mocniejszych wpływów można się spodziewać.
Lokaty krótkoterminowe – dlaczego warto?

Lokaty krótkoterminowe to rozwiązanie, które cierpi sporo zalet. W sukcesie dysponowania nadwyżką finansową, warto z nich zastosować z co najmniej kilku powodów.

Zachowanie płynności finansowej

Specyfika depozytów overnight pozwala utrzymać płynność finansową. Pieniądze robią na efekt jedynie w nocy – wtedy, gdy marka nie pracuje.

Możliwość pomnażania kapitału

Środki finansowe zupełnie nie muszą bezczynnie spoczywać na koncie oryginalnym i czekać na dużą okazję inwestycji. Mogą cały czas pracować, co pozwala wygenerować większy zysk.

Możliwość mienia ze materiałów w dowolnym momencie

Lokata krótkoterminowa nie zamraża pieniędzy na wiele miesięcy. Ważna z nich korzystać cały czas – w sumie bądź części – bez utraty wszystkich odsetek. Toyota Bank Otmuchów

Możliwość uzyskania wyższych zysków

Depozyty overnight są inaczej oprocentowane, dlatego dają szansę osiągnięcia ogromniejszych rezultatów w zderzeniu ze zwykłymi lokatami.

Powyższe czynniki to wystarczające argumenty, które powinny przekonać Cię do lokat krótkoterminowych typu overnight. Wybierz więc atrakcyjną ofertę i pozwól pieniądzom pracować wtedy, kiedy śpisz. Toyota Bank Otmuchów

Zobacz również Masz firmę i szukasz dodatkowych zysków? Pomyśl o krótkoterminowych lokatach!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments